Городість нашої школи
 
Дирекція та педагогічний колектив щиро дякує нашим призерам районних олімпіад 2014-2015 н.р.
 
 

№ п/п

Предмет

Учень

Клас

Місце

Вчитель

  1.  

     Інформатика

Дяченко Володимир

10-Б

9

Гресько С.Л.

Брунько Юрій

10-Б

7

Гресько С.Л.

Завальнюк Любомир

10-Б

9

Гресько С.Л.

  1.  

Хімія

Данилюк Іван

8-А

20

Дяченко І.І.

Голіней Андрій

9-А

8

Дяченко І.І.

Дяченко Володимир

10-Б

3

Дяченко І.І.

Коновалюк Валентина

11-Г

9

Дяченко І.І.

Захарчук Оксана

11-Г

7

Дяченко І.І.

  1.  

Астрономія

Завальнюк Любомир

10-Б

8

Галів М.О.

Захарчук Оксана

11-Г

16

Галів М.О.

  1.  

Християнська етика

Зубко Ольга

5-А

9

Григорчук Я.І.

Мацьків Наталія

6-Б

12

Григорчук Я.І.

Мазуренко Катерина

8-А

10

Григорчук Я.І.

Калитяк Вероніка

11-Г

5

Григорчук Я.І.

  1.  

Українська мова

Горганюк Оксана

8-А

4

Сікорин Л.М.

Калитяк Вероніка

11-Г

2

Іваночко Г.М.

Дяченко Володимир

10-Б

3

Казюк Г.Ю.

  1.  

Математика

Залуцький Роман

6-Б

1

Петруняк І.М.

Данилюк Іван

8-А

14

Петруняк І.М.

Коновалюк Валентина

11-Г

3

Дикан Т.М.

Захарчук Оксана

11-Г

3

Дикан Т.М.

Голіней Юрій

7-А

1

Петруняк І.М.

Климко Олег

7-Б

1

Петруняк І.М.

Голіней Андрій

9-А

3

Брунько В.М.

Брунько Юрій

10-Б

4

Брунько В.М.

  1.  

Географія

Данилюк Іван

8-А

15

Галатинюк Г.Ю.

Іваночко Роман

11-А

2

Галатинюк Г.Ю.

Петруняк Ольга

10-Б

6

Галатинюк Г.Ю.

Брунько Юрій

10-Б

11

Галатинюк Г.Ю.

Голіней Андрій

9-А

10

Галатинюк Г.Ю.

  1.  

Фізика

Голіней Юрій

7-А

17

Галів М.О.

Данилюк Іван

8-А

6

Галів М.О.

Голіней Андрій

9-А

7

Галів М.О.

Дяченко Володимир

10-Б

4

Галів М.О.

Сенчук Юрій

11-А

6

Галів М.О.

  1.  

Німецька мова

Сенчук Марія

8-Б

4

Дитко А.В.

Гринів Аліна

8-Б

2

Дитко А.В.

  1.  

Англійська мова

Калитяк Вероніка

11-Г

2

Обморшева В.І.

Брунько Юрій

10-Б

3

Обморшева В.І.

Дяченко Володимир

10-Б

3

Обморшева В.І.

Голіней Андрій

9-А

1

Обморшева В.І.

Лапшин Діана

8-Б

3

Обморшева В.І.

  1.  

Біологія

Голіней Наталія

8-А

2

Білоус Г.В.

Голіней Андрій

9-А

4

Білоус Г.В.

Брунько Юрій

10-Б

13

Білоус Г.В.

Захарчук Вікторія

11-Г

13

Калитяк Б.М.

  1.  

Історія

Калитяк Вероніка

11-Г

2

Гресько В.О.

Голіней Михайло

10-В

6

Гресько В.О.

Іваночко Роман

11-А

9

Любецький О.А.

Петруняк Ольга

10-Б

23

Любецький О.А.

  1.  

Екологія

Захарчук Вікторія

11-Г

3

Дем’янчук Л.В.

  1.  

Конкурс знавців української мови

ім. П. Яцика

Дем’янчук Христина

3-А

8

Косюк М.І.

Мотрук Тарас

4-А

19

Яремин Г.В.

Голіней Марія

11-Г

4

Іваночко Г.М.

Мельник Надія

10-В

10

Сікорин Л.М.

Грабовецька Софія

9-Б

8

Матіюк С.М.

Дем’янців Тетяна

5-А

6

Петрук І.М.

Лапшин Діана

8-Б

11

Іваночко Г.М.

  1.  

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

Захарчук Вікторія

11-Г

7

Іваночко Г.М.

Іваночко Даніель

6-Б

4

Матіюк С.М.

Голіней Андрій

9-А

3

Матіюк С.М.

Петруняк Ольга

10-Б

3

Казюк Г.Ю.

Голіней Марина

7-А

3

Сікорин Л.М.

Дем’янців Тетяна

5-А

3

Петрук І.М.

Гринів Аліна

8-Б

6

Іваночко Г.М.