Головна » 2016 » Травень » 5 »
17:06

Результати ЗНО з української мови оголосять до 26 травня

  Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбуватиметься у декілька етапів.

  Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми з короткою або розгорнутою відповіддю.  

  Після цього буде визначено кількість тестових балів кожної сертифікаційної роботи.

   На наступному етапі спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО з української мови і літератури ухвалить рішення про встановлення порога "склав/не склав". Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

    Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

  Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться до 26травня. При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

   До 31 травня школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників з української мови

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Переглядів: 61 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0